čkr

Aktuálně

Vánoce přicházejí :)

Můžete se podívat na ochutnávku z kapitoly Vánoce v České knize rekordů. Knihu kupujte za 399 Kč, poštovné a balné je pro Vás v předvánočním čase zdarma!


Reprezentativní encyklopedie

Agentury Dobrý den.CKR5 - obalka

Naleznete v ní téměř vše, čím se může Česká republika pochlubit v oblasti kultury, vědy, sportu i přírodních krás a turistických zajímavostí. Je doplněna výběrem nejnovějších rekordních pokusů nashromážděných archivy Muzea rekordů a kuriozit Pelhřimov. Pro vaše kamarády a partnery v zahraničí máme připravenou i anglickou verzi – Czech Book of Records.Festival Pelhřimov – město rekordů, 10. – 11. června 2016 – výsledky


Během festivalu si můžete pořídit Českou knihu rekordů za akčních 299 Kč
a to pouze v Pelhřimově na Masarykově náměstí u našeho stánku (vedle radnice).25 let tradice rekordů v Pelhřimově


Velikonoční rekordy

V České knize rekordů se nachází samostatná kapitola Velikonoce, která je plná kraslic a pomlázek. S rekordy zapsanými v knize se můžete setkat v pelhřimovském Muzeu rekordů a kuriozit (otevřeno každý den 9 – 17, i o Velikonocích) nebo na akci Velikonoce na jihlavské radnici 26. března 2016.

Také letošní březen je ve znamení vytváření a překonávání velikonočních rekordů. Stránky České knihy rekordů se mají na co těšit…

Velikonoce v České knize rekordů 5
Velikonoce v České knize rekordů 5

Magnesia Litera 2016

Česká kniha rekordů 5 je přihlášena do výročních knižních cen Magnesia Litera. Dejte hlas naší nové knize. Název knihy je Česká kniha rekordů 5 a autorem je Agentura Dobrý den Pelhřimov. Děkujeme.Magnesia Litera 2016


BBC na festivalu Pelhřimov – město rekordů 2015

V roce minulém, druhý víkend v červnu 2015, na festivalu Pelhřimov – město rekordů na pelhřimovském náměstí natáčela britská BBC reportáž do svého cestovatelského pořadu pro mládež vysílaného po celém světě – All Over the Place.


Slosování předvánoční soutěže s FB Česká kniha rekordů


Zlatá neděle na radnici, Pelhřimov

neděle 20. prosince, událost na Facebooku

Zlatá neděle na radnici

Křest České knihy rekordů 5 na Staroměstském náměstí v Praze

pondělí 14. prosince, 16.00- 19.00

Vánočka na StaromákuBudeme na Staromáku aneb Vánoční nadílka Muzea rekordů a kuriozit Pelhřimov. Tradiční akce pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit, spojená s prezentací (nejen) vánočních exponátů a rekordních výkonů.


Soutěž na Radiožurnálu

ČRo RadiožurnálV týdnu od 6.12. do 12.12.2015 jste mohli soutěžit s Radiožurnálem o Českou knihu rekordů 5. Poslechněte si upoutávku. 


 Česká kniha rekordů v ZOO Jihlava

Žirafí jazýčekByli jsme křtít v jihlavské ZOO malýho tapíra a v nestřeženém okamžiku nám Českou knihu rekordů pokřtila žirafa (vlevo). Uprostřed Pepíno, vpravo paní ředitelka Eliška Kubíková… Jihlavská ZOO má v knize samostatnou kapitolu. Gratulujeme.


Křest České knihy rekordů 5

Pepíno, Raf a MíraNaší novou knihu pokřtil nejstarší a nejdéle působící knihkupec v ČR, pan Jaromír Vytopil. Děkujeme. Pocity v nás jsou nesdělitelné. Kupte si ji. Neměla by chybět v žádné české knihovně.


Novinkou v pátém díle

České knihy rekordů jsou stránky olomoucky krajjednotlivých krajů, soustřeďující nejzajímavější turistické cíle v daném regionu i případné gastronomické speciality, které k němu náleží. Svůj odkaz tedy mají například i proslulé olomoucké tvarůžky a Česká kniha rekordů se tak nově stává i unikátním turistickým průvodcem.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress