Dárek pro každého

WIFI posílání popsané fotografie pøijdou pozdìji......Pivo, móda a Divadlo Járy Cimrmana. Bojová umění, hudba a regionální turistika. Dorty, psi a fotbal. Co mají společného ? Všechny je najdete v České knize rekordů. Najdete v ní ještě mnohem víc – vše, co vás zajímá ! Vše NEJ !

Dárek pro muže

Vmotorka složení_Změnit velikostážený pane, nové vydání České knihy rekordů potěší srdce každého Čecha a určitě udělá radost také Vám. Kromě informací o tom, co všechno dal náš národ světu, v ní najdete také kapitoly věnované českému pivu, sportu, motorismu a mnoha dalším „mužským“ tématům.

Dárek pro ženy

svatebčané tančí zumbu IVážená paní, nové vydání České knihy rekordů potěší srdce každé Češky a určitě udělá radost také Vám. Kromě informací o tom, co všechno dal náš národ světu, v ní najdete také kapitoly věnované oblečení, modelingu, tanci nebo třeba kuchyni a rekordním delikatesám.

Ojednávka Koupit

Dárek pro děti

Česká kniha rekordů pobaví samozřejmě i nejmenší čtenáře. Najdou v ní kapitoly Z pohádky, Hry a hračky a dokonce i největšího českého plyšového medvídka. Podívejte se na video, jak si s ním vyhrály dětičky na zahradě pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit.

Další videa na našem Youtube kanálu youtube.com/user/AgenturaDD

youtube.com/user/AgenturaDD

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress